• 18. 2. 2018

Dodávka hardware, software a servisní služby

Dokumentové skenery

Jsme autorizovaným distributorem a autorizovaným servisním centrem špičkových dokumentových skenerů Kodak Alaris na území České a Slovenské republiky.

Prostřednictvím široké distribuční sítě vám nabízíme kompletní porfolio skenerů, od základních modelů, přes desktopové skenery až po vysoce výkonné produkční skenery. Spolehlivost, rychlost a bezproblémový provoz, to jsou hlavní důvody proč i my pro realizaci vlastních digitalizačních projektů používáme skenery Kodak Alaris. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou ři výběru skeneru, který bude splňovat vaše požadavky a hravě si poradí s danou skladbou a objemem dokumentů.

Skenovací software
Všechny dodávané skenery obsahují základní skenovací aplikaci Kodak Capture Pro Limited Edition pro běžné skenovací úlohy. Rychlé velkoobjemové skenování, stejně jako skenování složitějších úloh a následná práce s obrazem, včetně jeho inteligentní úpravy, OCR, indexace a dalších kroků už vyžaduje Kodak Capture Pro Full Version. Pochopitelně můžete skenovat i jinými aplikacemi, prostřednictvím standardních ovladačů TWAIN, ISIS atd. Více o software Kodak Capture Pro
Knižní skenery

V oblasti knižního skenování zastupujeme švýcarského výrobce knižních skenerů, společnost 4DigitalBooks, která dodává vysoce kvalitní zařízení určená pro náročné zákazníky. Samozřejmě i tyto skenery vyžadují technickou podporu a základní servis, který Vám ochotně poskytnou naši vyškolení technici.

Digitalizační software

Pro zpracování naskenovaných obrazů knižních svazků doporučujeme software Page Improver, specificky vyvinutý právě pro tyto účely. V kombinaci s vlastním softwarem Scan4Book Vám můžeme nabídnout kompletní řešení pro knižní digitalizaci. Více o software pro knižní digitalizaci

 

NABÍZENÉ PRODUKTY

 

DL mini

Automatický knižní skener s možností manuálního režimu skenování až do formátu 2x A3 s výstupním rozlišením až 600 dpi. Dodává se ve dvou variantách dle typu použitých kamer a to buď jako DL mini I nebo DL mini C.

scanVpage

Poloautomatický knižní skener pro šetrné skenování díky „V“ tvaru rozevření předlohy je nejrychlejším skenerem ve své třídě (až 800 stran za hodinu) v rozlišení 300, 400, 600 nebo 800 dpi dle typu kamery do formátu 2x A3+, v provedení Jumbo umožňuje skenování až do formátu 2x A2+ a rozlišení do 600 dpi.

Software servis a podpora

Současné dynamické IT prostředí vyžaduje téměř neustálé aktualizace softwarových aplikací. Pro zajištění bezchybného provozu všech dodávaných řešení poskytujeme nejnovější verze podporovaných aplikací, které jsou kompatibilní s aktuálními verzemi operačních systémů, virtualizačních nástrojů apod. Pokud provozní důvody vedou k potřebě doplnit instalovaný a provozovaný software o další funkce nebo rozšířit oblast jeho použitelnosti, nabízíme plnou podporu – od zpracování případové studie nebo technického projektu až po kompletní vývoj softwarové aplikace na míru vašim současným i budoucím potřebám.

Programátorské služby

Tým zkušených programátorů je zárukou kvalitní podpory všech dodávaných řešení. Kromě speciálních modulů a programů, které umožňují integrovat digitalizační aplikace s vašimi informačními systémy a infrastrukturou, nabizíme vlastní skupinu softwarových aplikací, které nacházejí uplatnění během celého procesu digitalizace.

SW Servis, podpora a údržba

Pro SW dodaný výrobcem poskytujeme nejnovější verze oprav, aktualizací a upgradů.

Pro veškerý vlastní software poskytujeme aktivní technickou podporu řešení závad, zálohování funkčních úloh, konzultace při tvorbě nových úloh, nastavení a rozvoji systému:

  • servicedesk@scanservice.cz
  • +420 267 009 924
  • Provozní doba 8/5
  • Response time do 15 minut
  • Fix time 4 hod. až 5 dnů podle kategorie incidentu
  • Zapůjčení zkušební verze Kodak software
  • Zapůjčení IBM Digital Business Automation na 3 měsíce
Kompletní záruční a pozáruční servis skenerů

V současném náročném IT prostředí je naším prvořadým úkolem zajistit kvalitní a spolehlivé servisní zabezpečení instalovaných zařízení. Jsme autorizovaným a certifikovaným servisním centrem pro dokumentové skenery různých značek pro Českou a Slovenskou republiku.

Tato autorizace znamená především povinnost dodržovat velmi přísná pravidla výrobců dokumentových skenerů, která se týkají reakčních časů na vyžádání servisního zásahu, množství servisních techniků na počet instalovaných zařízení a rozsah jejich vyškolení, ale i množství záložních zařízení, náhradních dílů a spotřebního materiálu pro instalovaná zařízení.

Zavřít