Komplexní sada řešení FS² od společnosti Serrala, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje naše společnost scanservice a.s., automatizuje procesy v celém prostředí plateb. Řešení Order-to-Cash, Procure-to-Pay, Cash a Pokladna, optimalizují všechny procesy týkající se příchozích a odchozích plateb a souvisejících finančních procesů. Sada řešení FS² je certifikována společností SAP a je 100% integrována do systémového prostředí SAP, ať už používáte SAP S / 4HANA nebo předchozí systémy SAP, jako je SAP ECC. Všechny části řešení jsou vyvíjeny za účelem zvýšení efektivity procesů, zabezpečení plateb, předcházení podvodům, dodržování předpisů a transparentnosti hotovostních operací. Jednotlivé moduly FS² lze flexibilně kombinovat a v kombinaci s cloudovými řešeními Alevate, která podporují různé ERP systémy, můžete vytvořit hybridní model, který se přizpůsobí vašim požadavkům.

<span>Správa úvěrů</span><br />
(Credit Management)
Správa úvěrů
(Credit Management)
  • Naše řešení poskytuje rychlejší úvěrové rozhodování s automatizovaným hodnocením rizik založeným na přizpůsobitelných skórkartách (bodovacích kartách) pro proaktivní úvěry, řízení compliance (souladu s normami) a rizik ve spojení s robustními analytickými funkcemi a funkcemi KYC (Know your client) pro ověřování zákazníků v reálném čase.
Čtěte dále
<span>Párování plateb</span><br />
(Cash Application)
Párování plateb
(Cash Application)
  • Naše řešení nabízí vysoce flexibilní a automatizované procesy párování hotovosti s využitím strojového učení a vytváří základ pro úspěšný proces vymáhání pohledávek.
Čtěte dále
<span> Vymáhání pohledávek & reklamace</span><br />
(Collections & Disputes)
Vymáhání pohledávek & reklamace
(Collections & Disputes)
  • Naše řešení využívá osvědčených postupů a usnadňuje proces vymáhání pohledávek díky standardizovaným postupům od reklamací až po odepsání pohledávky a řešení výjimečných obchodních procesů a požadavků, jako jsou automatizace odpočtů, rabatů a slevových akcí.
Čtěte dále
<span>Řízení rizik a soulad s normami a nařízeními</span><br />
(Risk & Compliance)
Řízení rizik a soulad s normami a nařízeními
(Risk & Compliance)
  • Naše řešení vám pomůže splnit regulační požadavky a zajistit obchodní integritu prověřováním a monitorováním interních procesů i vaší obchodní sítě s ohledem na anomálie a potenciálně kritické situace.
Čtěte dále
Zavřít