KodakCapturePro_GoldPartnerLogo-300x185Software Capture Pro je univerzální skenovací aplikace, která splňuje veškeré nároky na centralizované nebo distribuované skenování, ať už se jedná o servisní středisko, pojišťovnictví, finančnictví, zdravotnictví, dopravu, výrobu, vládní organizace či právní služby. Její zpracování umožňuje bezproblémové použití s jakýmkoliv skenerem Kodak a většinou modelů skenerů jiných výrobců. Software KODAK Capture Pro se velmi úspěšně osvědčil u desítek tisíc zákazníků

Rychle a jednoduše převádějte dávky papírových dokumentů na vysoce kvalitní obrazové soubory. Vytěžujte a indexujte klíčová data a automaticky je doručujte do databází, aplikací a spolupracovníkům. Díky rozsáhlé integraci je možné zasílat podrobnější informace do ECM systémů a do Microsoft SharePoint a zefektivnit tak pracovní postupy a procesy. Ať už se jedná o jeden počítač nebo velkoobjemové operace, software KODAK Capture Pro se plně přizpůsobí vašim potřebám.

Váš papír má sílu!

Papír nemizí. Máte formuláře, dokumenty, záznamy a mnohem více. Jednoduše řečeno, software Kodak Capture Pro učiní váš papír produktivní tím, že zjednoduší proces transformace papíru na informace.

Rychle a jednoduše převádějte dávky papírových dokumentů do vysoce kvalitních obrazových souborů. Vytěžujte a indexujte klíčová data a automaticky je doručujte do databází, aplikací a spolupracovníkům. Díky rozsáhlé integraci je možné zasílat podrobnější informace do ECM systémů a do Microsoft SharePoint a zefektivnit tak pracovní postupy a procesy. Ať už se jedná o jeden počítač nebo velkoobjemové operace, software KODAK Capture Pro se plně přizpůsobí vašim potřebám.

Zavřít