Skenování knih
V oblasti knižního skenování zastupujeme společnost 4DigitalBooks, která dodává vysoce kvalitní zařízení určená pro náročné zákazníky. Samozřejmě i tyto skenery vyžadují technickou podporu a základní servis, který vám ochotně poskytnou naši vyškolení technici.
Digitalizační software

Pro zpracování naskenovaných obrazů knižních svazků doporučujeme software Page Improver, specificky vyvinutý právě pro tyto účely. V kombinaci s vlastním softwarem Scan4Book vám můžeme nabídnout kompletní řešení pro knižní digitalizaci.

DL mini

Automatický knižní skener s možností manuálního režimu skenování až do formátu 2x A3 s výstupním rozlišením až 600 dpi. Dodává se ve dvou variantách podle typu použitých kamer, a to buď jako DL mini I nebo DL mini C.

scanVpage

Poloautomatický knižní skener pro šetrné skenování díky „V“ tvaru rozevření předlohy je nejrychlejším skenerem ve své třídě (až 800 stran za hodinu) v rozlišení 300, 400, 600 nebo 800 dpi dle typu kamery do formátu 2x A3+. V provedení Jumbo umožňuje skenování až do formátu 2x A2+ a rozlišení do 600 dpi.

Zavřít