Společnost scanservice  zastupuje švýcarského výrobce knižních skenerů, společnost 4DigitalBooks. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení určená pro náročné zákazníky. Společnost scanservice a.s. disponuje vlastními vyškolenými techniky, kteří jsou schopni provádět technickou podporu a základní servis. Společnost scanservice a.s. zajišťuje také dodávky náhradních dílů od výrobce. V showroomu společnosti scanservice a.s. mají zákazníci možnost vidět skener DL mini v praxi a vyzkoušet si jej před vlastním nákupem.
Digitalizační software

Pro zpracování naskenovaných obrazů doporučuje společnost scanservice a.s. software Page Improver, specificky vyvinutý software právě pro skenování knižních svazků. Společně s vlastním softwarem Scan4Book je pak možné nabídnout kompletní řešení pro knižní digitalizaci.

DL mini

Automatický knižní skener s možností manuálního režimu skenování až do formátu 2xA3 s výstupním rozlišením až 600dpi. Dodává se ve dvou variantách dle typu použitých kamer a to buď jako DL mini I nebo DL mini C

scanVpage

Poloautomatický knižní skener pro šetrné skenování díky „V“ tvaru rozevření předlohy je nejrychlejším skenerem ve své třídě (až 800 stran za hodinu) v rozlišení 300, 400, 600 nebo 800 dpi dle typu kamery do formátu 2x A3+, v provedení Jumbo umožňuje skenování až do formátu 2x A2+ a rozlišení do 600 dpi.

Zavřít