Office and Sales Support Assistant

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Poskytování prvotních informací o produktech a službách zákazníkům v členění podle produktů a na HW, SW a služby.
  • Spolupráce na administrativní přípravě nových smluv, kontrola jejich kompletnosti včetně inflační doložky.
  • Správa databáze smluv – zakládání, evidence, aktualizace, řešení expirací, revize, ukončení atd…
  • Zodpovědnost za správu a úplnost databáze CRM.
  • Podpora činností managementu a obchodního oddělení.
  • Logistika – objednání zboží, sledování průběhu dodávky a vyclení, doprava zboží i pojištění.
  • Příprava nabídek a podkladů pro výběrová řízení (kvalifikační předpoklady).
  • Pravidelné prověřování zdrojů, na kterých jsou oznamovány veřejné zakázky, vytipování relevantních oznámení a následná konzultace.
  • Úzká spolupráce a součinnost s marketingovým oddělením.
  • Odpovědnost za HW sklad, vedení a evidence objednávek a dalších podkladů.
  • Příprava podkladů na porady, zápisy z porad, evidence a správa zadaných úkolů.
  • Administrativní činnost a zajištění chodu Back Office.

POŽADUJEME:

  • Dynamická a energická osobnost s dostatečnou mírou asertivity
  • 2 roky praxe na obdobné pozici v obchodním oddělení ICT
  • Zkušenosti a znalosti z oblasti ICT (informační technologie)
  • Znalost zákona o veřejných zakázkách v rozsahu nutném pro zpracování nabídek v souladu s tímto zákonem
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost práce s PC – MS Office, Internet
  • Pečlivost, zručnost, samostatnost a zodpovědnost
  • Umět pracovat pod časovým tlakem a ve stresových situacích
  • Mít ochotu a schopnost se rychle učit
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
  • Firemní zaměstnanecké výhody
  • Zahájení spolupráce: 12/2020
Zavřít