Finanční účetní – junior

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vystavování odběratelských faktur na základě obdržených předávacích protokolů, dodacích listů, skladových výdejek a pokynů k fakturaci, vč. vystavování a účtování výdejů ze skladů, zadávání nových odběratelů, zaúčtování odběratelských faktur, sledování salda, řešení neuhrazených pohledávek po splatnosti (urgence, upomínky), soulad kniha vs. účet, účtování realizovaných kurzových rozdílů u odběratelů, reporting odběratelského salda vč. informace o stavu řešení.
  • Kontroly a uzávěrky skladů.
  • Účtování banky, vedení pokladny, účtování expense a cestovních výdajů.
  • Spolupráce při zpracování přiznání k DPH.
  • Spolupráce při inventarizaci majetku, zásob a účetních dokladů.
  • Zpracování podkladů a spolupráce pro audit a daňové poradenství.
  • Sledování změn účetní a daňové legislativy a zajištění souladu s účetnictvím.
  • Zajištění dalších administrativních úkonů dle požadavků a potřeb společnosti.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
  • Praktická zkušenost a orientace v účetnictví.
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a analytické myšlení.
  • Znalost práce s MS Office, znalost MS Excel – výhodou.
  • Znalost práce s IS Helios – výhodou.
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem – výhodou.

NABÍZÍME:

  • Práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti.
  • Možnost profesního i osobního růstu.
  • Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech.
  • Firemní zaměstnanecké benefity.
  • Práci v příjemném týmu a moderním prostředí.
  • Zahájení spolupráce: 08/2020.
Zavřít