IBM® Datacap pomáhá zefektivnit skenování, rozpoznávání a klasifikaci obchodních dokumentů a získat z nich důležité informace. IBM® Datacap podporuje vícekanálové zpracování papírových dokumentů s možností využití skenerů, mobilních a multifunkčních zařízení nebo faxu.

Využívá technologii zpracování přirozeného jazyka, textové analýzy a technologie pro postupné učení ke klasifikaci a extrakci obsahu z polostrukturovaných nebo nestrukturovaných dokumentů. Toto řešení může přinést snížení nákladů, poskytnout důležité informace a podpořit rychlejší rozhodování.

Klíčové výhody
 • Umělá inteligence součástí inteligentního zpracování
  Používá strojové učení k automatizaci zpracování složitých nebo neznámých formátů, stejně jako velmi nesourodých dokumentů, ze kterých lze získat informace tradičními způsoby jen velmi obtížně.
 • Neomezený export
  Umožňuje exportovat dokumenty a informace do řady aplikací a úložišť od IBM a dalších dodavatelů.
 • Vysoce přizpůsobivé skenování založené na pravidlech
  Nabízí konfiguraci skenovacích workflow a aplikací pomocí jednoduchého rozhraní point-and-click, které urychluje spuštění.
K
 • Obohacená mobilita
  Umožňuje skenovat a odesílat dokumenty z terénu pomocí mobilních zařízení. Zvyšuje přesnost při snímání a ověřování v místě skenování a současně urychluje integraci obsahu do definovaného souboru nebo obchodního procesu.
 • Použití Datacapu s robotickou automatizací procesů (RPA)
  Automation Anywhere pomáhá začlenit pokročilé rozpoznávání dokumentů do IBM řešení robotické automatizace procesů (RPA). Pro snadnou integraci použijte Datacap MetaBot.
 • Ochrana dat se správou obsahu na základě rolí
  Poskytuje funkce redigování založené na rolích, které pomáhají chránit citlivá data. Umožňuje kontrolu důvěrných dat, maskovat a omezovat obsah tak, aby uživatelé poskytovali pouze potřebné informace.
Zavřít