eFLOW je výkonná platforma pro automatizaci zpracování dokumentů v široké škále obchodních procesů – od digitální podatelny přes získávání nových zákazníků až po automatizaci finančních procesů a další. eFLOW je komplexní řešení pro sběr informací z různých zdrojů (papír, e-mail, datová schránka, mobilní telefon), jejich následné zpracování a předání do ERP, CRM, ECM a dalších systémů.

Integrovaná a modulární architektura eFLOW je flexibilní a schopná reagovat na měnící se potřeby uživatele. Disponuje konektory do všech významných systémů (SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, JD Edwards a jiné). Díky použitým technologiím (.NET) je možné vyvinout konektor do libovolného dalšího systému.

eFlow – ideální aplikace pro zpracování strukturovaných, polostrukturovaných a nestrukturovaných dokumentů

Řešení postavená na platformě eFLOW:
  • eFLOW Digital Mailroom (DMR) – nabízí automatizované řešení pro vstup, třídění a klasifikaci veškeré příchozí korespondence a následné předání do vybraného systému pro další zpracování.
  • eFLOW Invoice – automatizované vytěžování dat z příchozích faktur usnadňuje jejich validaci, umožňuje zavedení schvalovacího workflow a předává data do účetního systému.
  • eFLOW Invoice for SAP – velkoobjemové zpracování finančních dokumentů v komplexním prostředí SAP. Integrované řešení pro automatické parkování, schvalování a účtování faktur a jakýchkoli jiných dokumentů v rámci SAP.
  • eFLOW Forms – efektivní automatizovaný sběr a ověření dat z tištěných i ručně vyplňovaných formulářů a jejich předání do informačních systémů.
  • eFLOW Mobile Capture (mobiFLOW) – aplikace pro mobilní „skenování“ a správu dokumentů v terénu.
Zavřít