Skenery do kanceláří pro běžnou agendu

Skenery pro decentralizované skenování a aktivní používání

Skenery pro centralizované skenování a vysokou zátěž

Jsme autorizovaným distributorem a certifikovaným servisním centrem špičkových dokumentových skenerů Kodak Alaris na území České a Slovenské republiky.

Prostřednictvím široké distribuční sítě vám nabízíme kompletní porfolio skenerů, od základních modelů, přes desktopové skenery až po vysoce výkonné produkční skenery. Spolehlivost, rychlost a bezproblémový provoz, to jsou hlavní důvody proč i my pro realizaci vlastních digitalizačních projektů používáme skenery Kodak Alaris. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou ve výběru skeneru, který bude splňovat vaše požadavky a hravě si poradí s danou skladbou a objemem dokumentů.

Skenovací software

Všechny dodávané skenery obsahují základní skenovací aplikaci Kodak Capture Pro Limited Edition pro běžné skenovací úlohy. Rychlé velkoobjemové skenování, stejně jako skenování složitějších úloh a následná práce s obrazem, včetně jeho inteligentní úpravy, OCR, indexace a dalších kroků už vyžaduje Kodak Capture Pro Full Version. Pochopitelně můžete skenovat i jinými aplikacemi, prostřednictvím standardních ovladačů TWAIN, ISIS atd. Více o software Kodak Capture Pro

Zavřít