Desktop

Skenery vhodné do kanceláří pro běžnou agendu

Departmental

Skenery vhodné pro decentralizované skenování a aktivním používání

Production

Skenery vhodné pro centralizované skenování a vysokou zátěž

Společnost scanservice  je autorizovaným distributorem špičkových dokumentových skenerů Kodak (Kodak Alaris Inc.) na území České a Slovenské republiky.

 

Disponujeme širokou sítí partnerů, přes které je možné skenery zakoupit. Nabídka společnosti obsahuje kompletní portfolio, od základních modelů, přes desktopové skenery až po vysoce výkonné produkční skenery. Skenery Kodak používá společnost scanservice a.s. při realizaci vlastních digitalizačních projektů a vlastní zkušenosti umožňují vybrat zákazníkům přesně takový model skeneru, který splní jejich požadavky a je vhodný pro danou skladbu a objem dokumentů. Společnost scanservice a.s. je autorizovaným servisem pro skenery Kodak na území ČR a SR.

Skenovací software

Dodávané skenery obsahují základní skenovací aplikaci Kodak Capture Pro Limited Edition pro základní skenovací úlohy. V plné verzi lze software Kodak Capture Pro využít ke skenování složitějších úloh a další následnou práci s obrazem, včetně jeho inteligentní úpravy, OCR, indexace a podobně. Skenovat lze i jinými aplikacemi, prostřednictvím standardní ovladačů TWAIN, ISIS atd. Více o software Kodak Capture Pro

Zavřít