O nás

Akciová společnost scanservice byla založena v únoru 1998. Je největší českou firmou zabývající se digitalizací dokumentů, která od svého založení nabízí služby zpracování dokumentů formou outsourcingu a dodává systémy pro zpracování dokumentů předním českým a zahraničním společnostem i státní správě a samosprávě.

Společnost každým rokem investuje značné prostředky do modernizace svých provozů a neustále obnovuje a rozšiřuje portfolio nabízených řešení. Nyní se zabývá především kompletní digitalizací, vytěžováním a následným zpracováním:

  • obchodních a jiných dokumentů volných i vázaných
  • formulářů
  • účetních dokumentů
  • knih, časopisů a jiných periodik
  • map, stavebních výkresů
  • nestandardních formátů

V současné době scanservice zažívá boom především díky tlaku trhu na zvyšování efektivity, kvality a snižování nákladů na provoz. Společnost splňuje a v mnohém překračuje požadavky norem ISO 9001:2008, ISO 27001:2013, ISO 14001:2004 a ISO 20000-1:2011, pro které je již mnoho let certifikovaná. Požadavky norem jsou propojeny do Integrovaného systému řízení, jehož politika je k dispozici v sekci Povinně zveřejňované údaje.

Od roku 2003 se společnost umisťuje v prestižním žebříčku firem „Českých 100 nejlepších“ – v roce 2015 již na 30. místě.

Vedení společnosti

prof_telinova
Renata Telínová
předsedkyně představenstva
generální ředitelka
prof_zajicek
Ing. Milan Zajíček
člen představenstva
ředitel pro strategický rozvoj
prof_steinerova
Ing. Iva Steinerová
představitel managementu pro ISŘ
prof_svehlova
Kateřina Švehlová
předsedkyně dozorčí rady
finanční ředitelka
prof_schopp
Ing. Jan Schӧpp
obchodní ředitel
prof_smejkalova
Romana Šmejkalová
ředitelka professional services

Save

Save