Kariéra

Chcete tvořit budoucnost s lídrem v oblasti digitalizace dokumentů? V současné době vypisujeme výběrové řízení na obsazení pozice:

BACK OFFICE ASSISTANT

Ideálním kandidátem na tuto pozici je osoba se zkušeností v řízení a organizačním zajištění chodu Back Office.

ZÁKLADNÍ ÚKOLY

  • zodpovědnost za plnění úkolů a bezproblémový chod Back Office
  • organizace a podpora schůzek managementu společnosti (prostory, vybavení, příprava materiálů, atd.)
  • koordinace služebních cest (rezervace hotelů, letenek a jízdenek, zajišťování půjčování automobilů, vyúčtování služebních cest, atd.)
  • komunikace se zahraničními partnery
  • vyřizování e-mailů a jiné korespondence
  • vyřizování, filtrace a přepojování telefonních hovorů
  • vystavování objednávek ve spolupráci s ostatními odděleními
  • schvalování a ověřování faktur
  • zajištění běžného chodu kanceláře (rozdělování pošty, pohoštění hostů, a jiné administrativní práce

PŘEDPOKLADY

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • praxe na obdobné pozici (asistence vedení společnosti, asistence pro více oddělení společnosti)
  • výborné organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC s MS Office
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační dovednosti
  • samostatná osobnost s potenciálem převzít větší množství kompetencí
  • pečlivost, spolehlivost a především loajálnost
  • řidičský průkaz je výhodou

NABÍZÍME

  • práci v úspěšné a rozvíjející se společnosti
  • různorodou pracovní náplň
  • finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
  • firemní zaměstnanecké benefity:
    • 4 dny sick days
    • cafeterie společnosti
    • stravenky v hodnotě 100 Kč
    • vitamínový program
    • 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok
    • podpora vzdělání a výuka angličtiny
  • práci v příjemném týmu a moderním prostředí

BIBLIO/IT specialista pro oblast digitalizace monografií a periodik

Pro doplnění dynamického týmu specializovaného na Digitalizaci monografií a periodik v rámci národního projektu ochrany kulturního dědictví hledáme časově flexibilního kolegu na období od prosince 2016 do konce února 2017 s perspektivou další sezónní spolupráce. Očekáváme kolegu s  katalogizační praxí podle pravidel aacr2, který se orientuje v bibliografickém formátu MARC21, pravidlech digitalizace podle standardů Národní knihovny a pravidlech paginace, alespoň pasivně rozumí jednoduchému německému textu a rád by viděl výsledky své práce dostupné každému uživateli internetu. Po sladění týmu ve společném produkčním prostředí během prosince v centrále firmy, Náchodská 23, Praha 9, možné výkon práce přenést po dohodě do domácího prostředí. Příslib stabilního denního výkonu s ohledem na navazující operativu výhodou. Forma spolupráce: DPP Zájemce o bližší informace prosíme o zaslání telefonního kontaktu s uvedením jména a vhodné doby pro zpětné zavolání na emailovou adresu: rks@scanservice.cz Možné je předat kontakt také přes sekretariát společnosti v době 8:00 – 16: 30 hod., tel.: 267 009 922

OPERÁTOR SERVICE BUREAU

  • činnosti spojené s digitalizací dokumentů: příprava, skenování, indexace, archivace
  • péče o pořádek na pracovišti a zejména ochrana materiálů svěřených zákazníky k digitalizaci či jinému zpracování
  • eskalace zjištěných nedostatků či problémů vedoucímu směny

 PŘEDPOKLADY

  • vyučen/SŠ vzdělání
  • uživatelské znalosti MS Office
  • samostatnost a zodpovědnost

 NABÍZÍME

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • školení na nové technologie
  • zahájení spolupráce: ihned

SENIOR PROGRAMÁTOR

  • řešení přidělených programátorských úkolů
  • programování v programovacím jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio
  • spolupráce s business analytiky a SW architektem
  • přebírání a realizace zadání od PM, tvorba a oponentura úvodních návrhů řešení
  • spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

ODPOVĚDNOST

  • za kvalitu programátorských výstupů
  • dodržení stanovených termínů řešení
  • za dodržování metodiky vývoje

PŘEDPOKLADY

  • programovací zkušenosti v C# (Winforms, WPF a ASP .NET) min. posledních 4 roky
  • znalost jazyka SQL
  • znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#
  • znalost agilní metodiky Scrum výhodou
  • znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server)
  • schopnost pracovat pod časovým tlakem a ve stresových situacích
  • komunikační znalost AJ i technické AJ

NABÍZÍME

  • tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace

Pracoviště je v Praze 9 – Horních Počernicích (jedna zastávka autobusem za stanicí Černý Most). V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu kariera@scanservice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost scanservice a.s., Náchodská 2397/23, Praha 9, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, po dobu maximálně tří měsíců. Poté budou Vaše osobní údaje zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.